جشن و هدیه

کادو کردن رول پول ، عکس و حتی پیام مثل آب خوردن

جستجوی عشق در پوست تخم مرغ، جعبه کبریت و کاغذ توالت !!!

کادو کردن رول پول ، گیفت رمانتیک و دوربین خاطرات سه هدیه ای هستند که قصد داریم ایده و شیوه‌ی ساخت آن ها را با شما در میان بگذاریم. با صرف اندکی وقت و به کار گیری موادی ساده می توانید کادوهایی ارزشمند و به یاد ماندنی تولید کنید.

دادن یک هدیه هر چند کوچک می‌تواند هر کسی را خوشحال کند. مخصوصا اگر این هدیه با خلاقیت و البته با دستان خود ما ساخته شده باشد. به علاوه، ساخت کادو می‌تواند بسیار ساده تر از چیزی باشد که ما فکر می‌کنیم.

می‌توان خیلی ساده و با استفاده از وسایلی که احتمالا در هر خانه ای یافت می‌شود، کادویی به یاد ماندنی ساخت. گاهی حتی می توان مواد دور ریختنی را تبدیل به یک کادوی زیبا کرد. چه این کادو برای مناسبت خاصی تدارک دیده شده باشد و چه حتی بی هیچ مناسبتی. خلاقیت به اضافه‌ی هنر دستان شما برابر است با کادویی زیبا، ارزان و خاص که به یک خاطره به یاد ماندنی تبدیل می‌شود.

 

ساخت و طراحی کادو هر چند ساده است اما همیشه ما به دنبال ایده های ناب هستیم تا بتوانیم خلاقانه ترین کادو را هدیه دهیم. هدیه ای که در ذهن مخاطب ما نقش ببندد و فراموش نشدنی باشد.

در این ویدئو  مشاهده خواهید کرد:

آموزش کادو کردن رول پول با رول دستمال کاغذی و کاغذ کادو

مقوای داخل رول دستمال کاغذی می‌تواند گزینه خیلی مناسبی برای هدیه دادن وجه نقد و کادو کردن رول پول باشد!!! باور ندارید؟ پس بهتر است این ویدئو را ببینید.

ساخت گیفت رمانتیک با استفاده از تخم مرغ

می‌توان حتی بدون خرج یک ریال، هدیه رمانتیکی به عزیزانمان بدهیم. با استفاده از یک یا چند عدد پوست تخم مرغ!!! و البته یک پیغام عاشقانه و رمانتیک.

ساخت دوربین خاطرات با استفاده از جعبه کبریت و چند عکس کوچک

خیلی راحت می‌توان با استفاده از یک جعبه کبریت و چند عکس، یک دوربین خاطره انگیز درست کرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا