مد و پوشاک

۳ ایده برای درخشیدن با لباس یوز پلنگی زنانه

به جای پلنگ، یوز پلنگ شوید!

همان طور که می‌دانید استفاده از پوشاک با طرح‌های الهام گرفته شده از حیوانات یکی از متداول‌ترین مدهای امروز است. از پلنگ و گورخر گرفته تا مار و لاکپشت همگی در تلاش هستند تا خود را در کمد لباس ما جای دهند. حالا که حیوانات روی لباس‌های مشهورترین اهالی مد خودنمایی می‌کنند، خوب است که با جدیدترین حیوانی که به دنیای پوشاک پا گذاشته آشنا شوید: یوزپلنگ. متمایز، جسور و البته غیرمنتظره تمام چیزی است که یوزپلنگ به پوشش شما القا می‌کند. این طرح به پوشاک شما مفهوم زنده بودن را می‌افزاید. اما برای این که طعمه‌ی «زیبایی» زیر چنگال شما باشد، باید ایده‌هایی برای پوشیدن لباس یوز پلنگی زنانه داشته باشید.

 

لباس دکمه دار

پلنگ را فراموش کنید، این پوزپلنگ است که لباس شما را بروز نگه می‎دارد.

یک بلوز دکمه‌دار با چنین طرحی، توجه‌ همگان را روی شما متمرکز می‌کند. این طرح را به کمد لباس های خود اضافه کرده و به یاد داشته باشید که بهتر است نیمی از دکمه‌ها پنهان باشد (یا اصلا وجود نداشته باشند).

این نوع بلوز را بسته به موقعیت می‌توان با شلوارهای مختلف سِت کرد.

ست بلوز یوز پلنگی با شلوار

دامن

وقتی یوز پلنگ روی دامن شما می‌نشیند، هر کسی را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

دامن طرح یوز پلنگ ی مناسب مهمانی

دامنِ زیر زانو با طرح یوز پلنگ، انتخابی شایسته برای فصل بهار است و به آسانی شما را به یک مدگرا تبدیل می‌کند.

از آن جا که یوز پلنگ به تنهایی شکار می‌کند دیگر لازم نیست سایر لباس‌های شما حرف زیادی برای گفتن داشته باشند. بنابراین پیراهن، شلوار و کفش خود را ساده انتخاب کنید. یک دامن با طرح یوز پلنگ، تی‌شرت مشکی ساده و یک کت کوتاه ترکیبی است شیک که حس زنانگی در آن هویدا است.

 

لباس مجلسی

آن قدر شجاع هستید که سر تا پا یوز پلنگ شوید؟

این حیوان اصلا کم رو و خجالتی نیست پس شما هم نباشید و یک لباس مجلسی جسورانه با نقش یوز پلنگ به تن کنید. این لباس به آسانی با هر بوت مشکی رنگی سِت می‌شود.

اگر می‌خواهید چشم‌ها را بیش از این خیره کنید، حیوانات بیش‌تری را به استایل خود اضافه کنید. به عنوان مثال گوشواره‌هایی با طرح لاکِ لاکپشت یا یک کمربند با نقش پوست مار در کنار لباس یوز پلنگی زنانه فوق العاده خواهد بود.

پیراهن مجلسی طرح یوز پلنگی

 

اگر به رمز و رازهای شیک پوش بودن توجه کنیم می توانیم به راحتی در هر جا بدرخشیم و حرفی در مدگرایی برای گفتن داشته باشیم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا