مد و پوشاک

۷ استایل با شلوار دِنیم

دِنیم یا همان جین کاغذی یکی از پارچه‌های کاربردی برای کسانی است که مدهای سال ۲۰۱۹ را دنبال می‌کنند. در این فیلم با چند استایل زیبا آشنا می‌شوید که همگی با یک شلوار دنیم کامل شده‌اند.

استایل شماره ۱: تیپ ارتشی

یک روپوش ارتشی ماشی رنگ به همراه یک زیر سارافون گلبهی زمانی که با شلوار دنیم راسته و کفش‌های کالج ترکیب شود، در یک چشم به هم زدن استایل ارتشی شما را می‌سازد.

استایل شماره ۲: تیپ خاکی-خاکستری

«کت – ژاکت» ها دسته‌ای جدید از پوشاک بانوان هستند که از ترکیب کت زنانه و ژاکت جلو باز خلق شده‌اند. یک کت ژاکت که روی یک زیر سارافون پوشیده شده به همراه یک شلوار دنیم دمپا گتردار به معنای یک پوشش پاییزه‌ی فوق‌العاده است.

استایل شماره ۳: تیپ پر زرق و برق

زیرمانتویی با چاک بغل به اضافه‌ی یک رویه‌ی نازک و بلند به رنگ سبز، به همراه یک شلوار دنیم که در قسمت دمپای آن دکمه‌هایی طلایی رنگ کار شده زمانی یک استایل کامل به حساب می‌آید که با یک روسری ابریشمی و کفش‌های پاشنه بلند نخودی رنگ تکمیل شده باشد.

استایل شماره ۴: تیپ روزمره

یک هودی خاکستری، شلوار دنیم، شال نخی لطیف و کفش ورزشی شیری استایلی است از جنس گردش‌های یکهویی روزانه و کنجکاوی در خیابان‌های شهر.

استایل شماره ۵: تیپ گل گلی

رویه گل گلی نازک و بلند، زیرسارافونی سفید، شلوار دنیم گِتردار، شال سایه‌دار ابریشمی و کفش پاشنه بلند شما را برای یک مهمانی عصرانه کاملا محیا می‌سازند.

استایل شماره ۶: تیپ دنیم

یک مانتوی دنیم تیره به همراه یک زیر سارافون سفید، شلوار دنیم سفید و چسبان، شال آمبره آبی – سورمه‌ای یعنی یک استایل سراسر دنیم.

استایل شماره ۷: تیپ شطرنجی

یک پیراهن شطرنجی زیبا، رویه خفاشی، شلوار دنیم پاکتی و شال نخی لطیف تبلور یک استایل شطرنجی کلاسیک و خیره‌کننده است.

 

دیدگاه خود در مورد شلوار دنیم و  این استایل‌ها را در پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید. این که کدام یک را پسندیده‌اید؟ کدام را دوست دارید؟ کدام را قبلا امتحان کرده‌اید؟ یا این که کدام یک را نامناسب می‌دانید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا